(as of Mar 18, 2026 09:49:57 UTC – Details)
Product Dimensions ‏ : ‎ 17 x 1 x 1 cm; 50 g
Date First Available ‏ : ‎ 23 December 2025
Manufacturer ‏ : ‎ Om Jewells
ASIN ‏ : ‎ B0GC75M41X
Item part number ‏ : ‎ CO1000498WHT
Country of Origin ‏ : ‎ India
Department ‏ : ‎ womens
Manufacturer ‏ : ‎ Om Jewells
Item Weight ‏ : ‎ 50 g
Item Dimensions LxWxH ‏ : ‎ 17 x 1 x 1 Centimeters
Generic Name ‏ : ‎ Combo Set Of 4 OKOS Gold Plated White Clover Jewellery
Best Sellers Rank: #5,328 in Jewellery (See Top 100 in Jewellery) #635 in Women’s Jewelry Sets