Oviya Magical Love Tripple Heart Bracelet with Crystal Stones BR2100310R
(as of Feb 07, 2026 17:45:02 UTC – Details)
Product Description
Product Description
Product PlatingProduct Plating
DesignDesign
Design
DimensionsDimensions
Dimensions The Bracelet fits well for women and girls.The Bracelet is Adjustable.
Style TipStyle Tip
Style Tip
Is Discontinued By Manufacturer ‏ : ‎ No
Product Dimensions ‏ : ‎ 8 x 7 x 3.5 cm; 50 g
Date First Available ‏ : ‎ 11 January 2018
Manufacturer ‏ : ‎ Trends Fashion Jewelry
ASIN ‏ : ‎ B078YQWP4Y
Item model number ‏ : ‎ BR2100310R
Country of Origin ‏ : ‎ India
Department ‏ : ‎ womens
Item Weight ‏ : ‎ 50 g
Item Dimensions LxWxH ‏ : ‎ 8 x 7 x 3.5 Centimeters
Net Quantity ‏ : ‎ 1 Count
Generic Name ‏ : ‎ Bangle
Best Sellers Rank: #299 in Jewellery (See Top 100 in Jewellery) #37 in Women’s Bracelets