(as of Nov 06, 2025 14:33:35 UTC – Details)
Product Dimensions ‏ : ‎ 20 x 2.5 x 20 cm; 50 g
Date First Available ‏ : ‎ 30 July 2025
Manufacturer ‏ : ‎ Sukkhi Online Pvt.Ltd.
ASIN ‏ : ‎ B0FKH8NW6H
Item model number ‏ : ‎ NS107347
Country of Origin ‏ : ‎ India
Department ‏ : ‎ womens
Item Weight ‏ : ‎ 50 g
Item Dimensions LxWxH ‏ : ‎ 20 x 2.5 x 20 Centimeters
Net Quantity ‏ : ‎ 3 Count
Generic Name ‏ : ‎ Necklace Set
Best Sellers Rank: #2,025 in Jewellery (See Top 100 in Jewellery) #347 in Women’s Jewelry Sets